Ubytování v Kaprunu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kaprunu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kaprunu, kde najdeme města Piesendorf, Bruck an der Großglocknerstraße, Zell am See, Fusch an der Glocknerstraße a Schmitten.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


133 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 7  » »»

1. AlpenAppartement 

Foto: AlpenAppartement
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

AlpenAppartement je apartmán s bezplatným Wi-Fi a balkonem v Kaprunu. K místnímu hradu je to odtud 600 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Nechybí ložní prádlo ani ručníky.


2. Appartement Reindl 2 

Foto: Appartement Reindl 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Appartement Reindl 2 nabízí ubytování v Kaprunu, 400 metrů od místního hradu. Apartmán má kuchyň se sporákem a myčkou. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Appartement Reindl Haus 2 dále nabízí terasu.


3. Tauern Chalet Kaprun 

Foto: Tauern Chalet Kaprun
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Tauern Chalet Kaprun is set in Kaprun and offers a garden and a terrace. This chalet also has free WiFi. This chalet is equipped with 10 bedrooms, a TV, and a kitchen. At the chalet guests are welcome to take advantage of a sauna.


4. Tauern Chalet Kaprun Ost 

Foto: Tauern Chalet Kaprun Ost
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Tauern Chalet Kaprun Ost se nachází v Kaprunu, 1,3 km od hradu a 400 metrů od skiareálu Lechnerberg. Tento horský penzion nabízí terasu, zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.


5. HAUS VOGLREITER 201W 

Foto: HAUS VOGLREITER 201W
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

HAUS VOGLREITER 201W enjoys a location in Kaprun, just less than 1 km from Kaprun Castle and a 7-minute walk from Lechnerberg. Guests staying at this apartment have access to free WiFi.


6. HAUS VOGLREITER 203W 

Foto: HAUS VOGLREITER 203W
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
88 %

Just less than 1 km from Kaprun Castle and a 7-minute walk from Lechnerberg and featuring free WiFi, HAUS VOGLREITER 203W offers accommodation in Kaprun. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


7. HAUS VOGLREITER 205W 

Foto: HAUS VOGLREITER 205W
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
92 %

HAUS VOGLREITER 205W offers accommodation in Kaprun, less than 1 km from Kaprun Castle and a 7-minute walk from Lechnerberg. Guests have access to free WiFi. The apartment has 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher.


8. HAUS VOGLREITER 206W 

Foto: HAUS VOGLREITER 206W
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

HAUS VOGLREITER 206W is a property set in Kaprun near Kaprun Castle. Guests have a private balcony. This apartment features a living room and a fully equipped kitchenette with a fridge.


9. Landhaus Fischer 

Foto: Landhaus Fischer
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Landhaus Fischer, a property with a terrace, is set in Kaprun, 2.3 km from Kaprun Castle, less than 1 km from Lechnerberg, as well as a 14-minute walk from Panoramabahn Schaufelberg.


10. Oberaigen M 

Foto: Oberaigen M
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Oberaigen M is a property set in Kaprun near Maisilift. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is equipped with a TV. The holiday home offers a children's playground.


11. Oberaigen L 

Foto: Oberaigen L
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Oberaigen L is located in Kaprun, 3 km from Kaprun Castle, in an area where skiing can be enjoyed. Free WiFi is featured. This holiday home is equipped with a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven. A TV is available.


12. Oberaigen XL 

Foto: Oberaigen XL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Oberaigen XL in Kaprun offers accommodation with free WiFi, 3 km from Kaprun Castle and 2 km from Maisilift. The Lechnerberg is within 2.1 km of the holiday home. The holiday home includes 7 bedrooms and a living room with a TV.


13. Kaprun de Luxe 2 

Foto: Kaprun de Luxe 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Kaprun de Luxe 2 is situated in Kaprun, 2.4 km from Kaprun Castle, less than 1 km from Lechnerberg, and a 14-minute walk from Panoramabahn Schaufelberg. Guests can enjoy the free WiFi.


14. The Kaprun Edition West CD 

Foto: The Kaprun Edition West CD
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

The Kaprun Edition West CD in Kaprun features accommodation with free WiFi, 1.6 km from Kaprun Castle. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. The chalet features a TV and 8 bedrooms. Guests can make use of the sauna.


15. Kaprun de Luxe 3 

Foto: Kaprun de Luxe 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Kaprun de Luxe 3 se nachází v Kaprunu, 800 metrů od lyžařského areálu Lechnerberg, 1 km od lanovky Panoramabahn Schaufelberg a 1,9 km od kaprunského hradu.


16. Kaprun de Luxe 4 

Foto: Kaprun de Luxe 4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Kaprun de Luxe 4 in Kaprun provides accommodation with free WiFi, 2.4 km from Kaprun Castle and less than 1 km from Lechnerberg. The property is a 14-minute walk from Panoramabahn Schaufelberg and 1.8 km from Maiskogelbahn.


17. Kaprun Royal 

Foto: Kaprun Royal
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Kaprun Royal nabízí ubytování v Kaprunu, 1,9 km od tamního hradu a 800 metrů od lyžařského areálu Lechnerberg. K dispozici je kuchyň s myčkou, sporákem a mikrovlnnou troubou a Kaprun Royal provozuje také saunu.


18. Chalet Mara 

Foto: Chalet Mara
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Prázdninový dům s terasou chalet Mara se nachází v Kaprunu, 1,4 km od hradu Kaprun a 300 metrů od lyžařského střediska Lechnerberg. V Chalet Mara je k dispozici kuchyň s myčkou. Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny.


19. The Kaprun Edition West D 

Foto: The Kaprun Edition West D
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

The Kaprun Edition West D se nachází v Kaprunu, 1,4 km od hradu a 300 metrů od ski areálu Lechnerberg. Nabízí terasu. Je zde vlastní koupelna a kuchyň se sporákem a myčkou. K vybavení patří TV.


20. The Kaprun Edition West C 

Foto: The Kaprun Edition West C
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Hotel The Kaprun Edition West C se nachází v Kaprunu, 1,4 km od tamního hradu, 300 metrů od stanice lanovky Lechnerberg a 500 metrů od stanice lanovky Panoramabahn Schaufelberg. Pokoje mají kuchyň s myčkou i TV.


133 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 7  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: